Białostockie Muzeum Wsi

Białostockie Muzeum Wsi

„Młyny szły bezszelestnie, zakopane w mroku, / w szumie skrzydeł aniołów, lecących przez światy, / i sypał się piach gwiezdny z daleka, z wysoka / na zalane czerwienią łopaty…”

(wiatrak w Białostockim Muzeum Wsi)

Reklamy

9 myśli na temat “Białostockie Muzeum Wsi

  1. Nieee, fotografowanie było za free. Ale w tym czasie był też festyn, wiec może nie zwracali uwagi na to. Mówisz, że normalnie za robienie fotek trzeba płacić? A wiatrak bardzo ładny – niestety ogrodzona to część, więc nie mogłem podejść bliżej. Ale do dwóch pozostałych już tak.

   Polubienie

    1. A już się bałem, że mi zaraz Muzeum się zgłosi po tantiemy. 😉 Fotkę zrobiłem swoją starą cyfrą (jakieś 4 mbpx) ale niestety fotka była blada (światło) i w ogóle słaba. To ją przez Pixlr przeciągnąłem. WP niestety nie ma apki na Instagram (albo na szczęście:) ).

     Polubienie

      1. A no, całkiem, całkiem. Ale wiatrak i tak najlepiej wygląda w oryginale. A co do Pixlr – działa już od paru lat, ale widzę, ze dodają coraz to nowe rozwiązania. Np. lubię edytor nr. 2 – daje spore pole do popisu, gdu się nie ma dobrego oka. Pozwala robić ze średnich troszkę lepsze. 🙂

       Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s