Kurier Poranny

Kurier Poranny (a w zasadzie strona główna) po liftingu – wygląda o niebo (dwa nieba) lepiej niż poprzednia strona, na której niczego nie można było znaleźć, nie mówiąc o zachęceniu do czytania. Z nowym layoutem – nie jest idealnie, ale widać krok w dobrą stronę i na pewno większy porządek – a co za tym idzie w końcu widać, że mamy do czynienia jednak z poważną gazetą (choć rzecz jasna pozostaję fanem genialnych rozwiązań a la The New Yorker albo The Times).

Reklamy

2 myśli na temat “Kurier Poranny

  1. Wśród moich znajomych współczytelników portalu Porannego zwolennicy i przeciwnicy dzielą się pół na pół. Dla mnie trochę za dużo jest informacji na stronie głównej, nie wspominając już o tym, że niektóre informacje znajdzie się wyłącznie wchodząc w poszczególne kategorie i klikając link „więcej wiadomości”.

    Polubienie

    1. To fakt: ale akurat zauważyłem, że dostępność treści ze strony głównej, dobre jej rozplanowanie to główna bolączka polskich serwisów. Zakładam, że strona Porannego została dostosowana do ogólnego layoutu innych tytułów Mediów Regionalnych (wnioskuje po tym: http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/frontpage) – wiec pewnie trzeba by mieć zastrzeżenia do tej koncepcji. Ale w porównaniu z poprzednią formą naprawdę czuję wielką ulgę dla oka (choć pewnie strony głównej za często oglądać nie będą – tu daje o sobie znać błogosławieństwo RSSów)

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s